ERJ-U6RD2262V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2262V
JLCPCB Part #
C4231886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS