ERJU6RD1802V
MFR.Part #
ERJU6RD1802V
JLCPCB Part #
C543920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS