ERJU6RD1801V
MFR.Part #
ERJU6RD1801V
JLCPCB Part #
C543902
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS