ERJ-U6RD1741V
MFR.Part #
ERJ-U6RD1741V
JLCPCB Part #
C1882390
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS