ERJU6RD1201V
MFR.Part #
ERJU6RD1201V
JLCPCB Part #
C543898
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS