ERJ-U6RD1021V
MFR.Part #
ERJ-U6RD1021V
JLCPCB Part #
C4267817
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS