ERJU6QF1R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJU6QF1R0V
JLCPCB Part #
C491229
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS