ERJU3RD9102V
MFR.Part #
ERJU3RD9102V
JLCPCB Part #
C543878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS