ERJ-U3RD9090V
MFR.Part #
ERJ-U3RD9090V
JLCPCB Part #
C1882117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS