ERJ-U3RD8872V
MFR.Part #
ERJ-U3RD8872V
JLCPCB Part #
C1882169
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS