ERJ-U3RD8662V
MFR.Part #
ERJ-U3RD8662V
JLCPCB Part #
C1882110
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS