ERJ-U3RD8661V
MFR.Part #
ERJ-U3RD8661V
JLCPCB Part #
C4203860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS