ERJ-U3RD8061V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U3RD8061V
JLCPCB Part #
C1882112
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS