ERJ-U3RD8060V
MFR.Part #
ERJ-U3RD8060V
JLCPCB Part #
C4117087
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS