ERJ-U3RD7501V
MFR.Part #
ERJ-U3RD7501V
JLCPCB Part #
C1882128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS