ERJ-U3RD7321V
MFR.Part #
ERJ-U3RD7321V
JLCPCB Part #
C1882234
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS