ERJ-U3RD7150V
MFR.Part #
ERJ-U3RD7150V
JLCPCB Part #
C3997092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS