ERJ-U3RD6982V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6982V
JLCPCB Part #
C1882122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS