ERJ-U3RD6811V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6811V
JLCPCB Part #
C4141544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS