ERJU3RD6800V
MFR.Part #
ERJU3RD6800V
JLCPCB Part #
C543840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS