ERJ-U3RD6491V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6491V
JLCPCB Part #
C1882261
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS