ERJ-U3RD6341V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6341V
JLCPCB Part #
C4357443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS