ERJ-U3RD6191V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6191V
JLCPCB Part #
C4019808
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS