ERJ-U3RD5902V
MFR.Part #
ERJ-U3RD5902V
JLCPCB Part #
C4262452
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS