ERJ-U3RD5760V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U3RD5760V
JLCPCB Part #
C1882127
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS