ERJ-U3RD4992V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4992V
JLCPCB Part #
C4286007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS