ERJ-U3RD4990V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4990V
JLCPCB Part #
C4229884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS