ERJ-U3RD4871V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4871V
JLCPCB Part #
C1882437
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS