ERJU3RD4702V
MFR.Part #
ERJU3RD4702V
JLCPCB Part #
C491178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS