ERJ-U3RD4422V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4422V
JLCPCB Part #
C1882241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS