ERJ-U3RD4320V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4320V
JLCPCB Part #
C1882183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS