ERJ-U3RD4122V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4122V
JLCPCB Part #
C4250798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS