ERJ-U3RD4121V
MFR.Part #
ERJ-U3RD4121V
JLCPCB Part #
C4178334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS