ERJ-U3RD3830V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U3RD3830V
JLCPCB Part #
C1882179
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS