ERJ-U3RD3651V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3651V
JLCPCB Part #
C4089674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS