ERJ-U3RD3572V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3572V
JLCPCB Part #
C4213971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS