ERJ-U3RD3571V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3571V
JLCPCB Part #
C1882220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS