ERJ-U3RD3480V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3480V
JLCPCB Part #
C4347020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS