ERJ-U3RD3321V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3321V
JLCPCB Part #
C1882200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS