ERJ-U3RD3241V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3241V
JLCPCB Part #
C1882426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS