ERJ-U3RD2942V
MFR.Part #
ERJ-U3RD2942V
JLCPCB Part #
C1882146
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS