ERJ-U3RD2871V
MFR.Part #
ERJ-U3RD2871V
JLCPCB Part #
C1882213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS