ERJ-U3RD2800V
MFR.Part #
ERJ-U3RD2800V
JLCPCB Part #
C4252923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS