ERJU3RD2700V
MFR.Part #
ERJU3RD2700V
JLCPCB Part #
C543833
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS