ERJ-U3RD2671V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U3RD2671V
JLCPCB Part #
C1882225
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS