ERJ-U3RD2490V
MFR.Part #
ERJ-U3RD2490V
JLCPCB Part #
C1882113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS