ERJ-U3RD2051V
MFR.Part #
ERJ-U3RD2051V
JLCPCB Part #
C4340133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS