ERJ-U3RD1960V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1960V
JLCPCB Part #
C1882432
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS