ERJU3RD1802V
MFR.Part #
ERJU3RD1802V
JLCPCB Part #
C543866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS