ERJ-U3RD1621V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1621V
JLCPCB Part #
C4308501
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS